Salontafel Stef medium – bruin
Extra informatie
Extra informatie
| Gewicht | 34 kg |
|---|---|
| Lengte product | 100 |
| Breedte product | 100 |
| Hoogte product | 32 cm |
| Kleur | Bruin |
| Collectie | FW24 |
| Materiaal | Eikenhout |
| Afwerking | Gelakt, Geschilderd |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig/droge doek |
| Monteren | Poten monteren |
| Dikte blad | 3 cm |










