Salontafel Mayson 120×25 – beige
Extra informatie
Extra informatie
| Gewicht | 40 kg |
|---|---|
| Lengte product | 120 |
| Breedte product | 120 |
| Hoogte product | 25 cm |
| Kleur | Beige |
| Collectie | SS24 |
| Materiaal | Eiken fineer, MDF, Shiny shell painting |
| Afwerking | Gelakt |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig/droge doek |
| Monteren | Gemonteerd geleverd |
| Dikte blad | 5 cm |







