Salontafel Edward
Extra informatie
Extra informatie
| Gewicht | 22 kg |
|---|---|
| Lengte product | 130 |
| Breedte product | 60 |
| Hoogte product | 31 cm |
| Kleur | Bruin |
| Collectie | SS25 |
| Materiaal | Mangohout |
| Afwerking | Geborsteld |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig/droge doek |
| Monteren | Poten monteren |
| Dikte blad | 7, 5 cm |
| Hoogte tot aan de regel | 24 cm |
| Afstand tussen de poten in cm | 90 cm |












