Eettafel Nola 250×110
Extra informatie
Extra informatie
| Gewicht | 128 kg |
|---|---|
| Lengte product | 250 |
| Breedte product | 110 |
| Hoogte product | 76 cm |
| Kleur | Naturel |
| Collectie | SS24 |
| Materiaal | Eiken fineer |
| Afwerking | Gelakt |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig/droge doek |
| Monteren | Poot monteren |
| Dikte blad | 4 cm |
| Hoogte tot aan de regel | 72 cm |






