Additional information
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Lengte product | 120 |
| Breedte product | 47 |
| Hoogte product | 32 cm |
| Kleur | Naturel |
| Collectie | SS25 |
| Materiaal | Eikenhout |
| Afwerking | Gelakt |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig/droge doek |
| Monteren | Poten monteren |
| Dikte blad | 2 cm |










