Additional information
| Weight | 17 kg |
|---|---|
| Lengte product | 64 |
| Breedte product | 75 |
| Hoogte product | 30 cm |
| Kleur | Bruin |
| Collectie | SS25 |
| Materiaal | Botticinomarmer, Mangohout |
| Afwerking | Geborsteld |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig/droge doek |
| Monteren | Poten monteren |
| Dikte blad | 4 cm |











