Additional information
| Weight | 95 kg |
|---|---|
| Lengte product | 280 |
| Breedte product | 100 |
| Hoogte product | 76 cm |
| Kleur | Naturel |
| Collectie | SS24 |
| Materiaal | Acaciahout |
| Afwerking | Gelakt |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig/droge doek |
| Monteren | Poot monteren |
| Dikte blad | 3 cm |
| Hoogte tot aan de regel | 73, 5 cm |











