Additional information
| Weight | 35 kg |
|---|---|
| Lengte product | 160 |
| Breedte product | 90 |
| Hoogte product | 76 cm |
| Kleur | Naturel |
| Collectie | SS24 |
| Materiaal | Eikenhout |
| Afwerking | Gelakt |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig/droge doek |
| Monteren | Poten monteren |
| Dikte blad | 9 cm |
| Hoogte tot aan de regel | 67 cm |
| Afstand tussen de poten in cm | 140 cm |









