Additional information
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Lengte product | 140 |
| Breedte product | 140 |
| Hoogte product | 77 cm |
| Kleur | Bruin |
| Collectie | FW24 |
| Materiaal | Eiken fineer, Eikenhout |
| Afwerking | Gelakt |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig/droge doek |
| Monteren | Poot monteren |
| Dikte blad | 10 cm |









